skip to Main Content

KORONA VIRUS- OBVESTILO

Kandidate naše šole vožnje obveščamo, da se z dnem od 13.3.2020 dalje do preklica pridružujemo Javni agenciji RS za varnost prometa, ki je do preklica že odpovedala opravljanje teoretičnega in praktičnega dela izpita in tudi v naši šoli vožnje odpovedujemo praktična in teoretična usposabljanja kandidatov za voznike. Gre za ukrep v želji, da pomagamo pri zajezitvi koronavirusa (COVID-19) in omejimo z njim povezano tveganje.

 

Naša pisarna šole vožnje bo tako dosegljiva elektronsko preko naše spletne strani www.lmark.si, elektronske pošte info@lmark.si ali na telefonski številki 051/440-000. O vseh nadomestnih terminih tečajev CPP, urah vožnje, vas bodo naši učitelji vožnje pravočasno obvestili.

 

Redke so situacije, ko največ narediš, če si doma in ne delaš nič.

 

V upanju, na razumevanje nastale situacije vas lepo pozdravljamo.

Ekipa L Mark d.o.o.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Back To Top